Anna Szyniszewska – Łukasik

tel. 501 200 201

Pracuję w podejściu holistycznym, gdzie równie ważny jest umysł, ciało i emocje. Towarzyszę w znajdowaniu swojej indywidualnej drogi, w dojściu do siebie i zdrowia. Praktykuję medytację. Korzystam z wiedzy oraz współczesnych odkryć nauki i mojego różnorodnego doświadczenia zawodowego i życiowego. 

Jestem mgr psychologii, z 20 letnim doświadczeniem w pracy z ludźmi. Jestem certyfikowaną psychoterapeutką DMP Dance Movement Psychotheraphy, gdzie standardy ustala EADMT (European Association Dance Movement Theraphy).

Pracuję z ludźmi, którzy zmagają się z depresją, lękiem, niemożnością poradzenia sobie z emocjami, nieumiejętnością regulacji emocji, trudnościami w pracy, samotnością i niską samooceną, kryzysami. Towarzyszę w pracy z trudnymi wyborami życiowymi, problemami w relacjach z ludźmi, w związkach. Pracuję również w obszarze psychosomatyki, odczuwania braku przyjemności i nadmiernego obciążenia, nieumiejętności radzenia sobie ze stresem, jak i z osobami zainteresowanymi poprawą jakości swojego życia, większej lekkości i zdrowia.

Zapraszam na indywidualne konsultacje (od 1 do 4 spotkań), po których zarówno Klient, jak i ja podejmujemy decyzję co do dalszej pracy. 

Pracuje wykorzystując różnorodne metody m.in.:  metody aktywnej wyobraźni, eksperymenty, ruch w tym metodę ruchu autentycznego mającego swe źródło w analizie Junga, wykorzystuję elementy dramy, podejść systemowych, często korzystam z relaksacji i wizualizacji, wprowadzam interwencje bioenergetyczne Lowena, a czasem po prostu towarzyszę w tym, co jest.  

Co proponuję: konsultacje psychologiczne, psychoterapię indywidualną, pomoc w kryzysach życiowych, wsparcie zmiany i rozwój świadomości, psychoedukację.

I also offer psychotherapy in English.