Anna Wiśniewska

Tel. 601 920 094

Jestem psycholożką i certyfikowaną psychoterapeutką Gestalt. Ukończyłam 4-letnią całościową szkołę psychoterapeutów w Instytucie Gestalt w Krakowie akredytowanym przez Europejskie Stowarzyszenie Psychoterapii Gestalt (EAGT). Ukończyłam również studia podyplomowe „Uważność i współczucie – fundamenty, badania i psychoterapia” w SWPS w Warszawie, a następnie kurs nauczycielski MBCT organizowany przez Fundację Rozwoju Mindfullness akredytowany przez Oxford Mindfullness Centre. MBCT to program terapii poznawczej opartej na uważności zapobiegający nawrotom depresji i stanów lękowych. Jestem absolwentką Wydziału Psychologii Uniwersytetu Warszawskiego i Szkoły Głównej Handlowej.

Regularnie korzystam z superwizji. W pracy kieruję się Kodeksem Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt. Swoją wiedzę i umiejętności poszerzam na międzynarodowych konferencjach i warsztatach. Doświadczenie zawodowe zdobywałam m.in. współpracując z Centrum Medycznym Żelazna sp. z o.o. na oddziale Patologii Ciąży, Położnictwa oraz na oddziale Ginekologii, a także na stażu w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia w Pruszkowie (Tworki). Wcześniej, przez 12 lat pracowałam w bankowości.

Zapraszam osoby, które przeżywają trudny okres w życiu, doświadczają samotności, trudności w relacjach, cierpią z powodu żałoby, obniżonego nastroju, lęku, zagubienia, ciągłego stresu czy dolegliwości psychosomatycznych, a także kobiety w ciąży i po porodzie.

Pracuję z osobami dorosłymi, parami i nastolatkami od 16 roku życia.

Proces psychoterapii jest dla mnie podróżą, podczas której towarzyszę moim klientom i klientkom w odkrywaniu siebie, swoich potrzeb i zasobów, aby mogli sięgnąć po sprawczość i zaufać swojemu wewnętrznemu kompasowi.