Piotr Gregorczyk

tel. 694 649 716

mail: piotr@logostraining.pl

Jestem psychoterapeutą Gestalt i coachem metody Podróż Bohatera z Certyfikatem IES.  Wspieram w gabinecie terapeutycznym osoby dorosłe oraz pary w kryzysie życiowym. Jako psychoterapeuta pracuję z osobami doświadczającymi stanów lękowych, depresji, wybuchów agresji oraz tymi, którzy doświadczają trudności w budowaniu relacji i kontakcie z innymi. Zajmuję się też problematyką osób należących do grupy LGBT, cudzoziemców mieszkających w Polsce oraz par międzykulturowych. W roli coacha wspiera tych, którzy marzą o zmianie, ale brakuje im energii i motywacji, aby się jej podjąć. 

Posługuję się językiem polskim, angielskim i hiszpańskim. 

Ukończyłem 4 letnie całościowe szkolenie w Szkole Psychoterapeutów Gestalt w Instytucie Gestalt w Krakowie. Poddaję moją pracę regularnej superwizji indywidualnej i grupowej. 

Posiadam Certyfikat 101 Analizy Transakcyjnej EATA oraz brałem udział w szeregu szkoleń w programie Praktyk Analizy Transakcyjnej Erica Berne. Poza gabinetem pracuję jako tłumacz podczas międzynarodowych warsztatów oraz trener kompetencji miękkich w zespołach i organizacjach.