Urszula Rakowska

tel. 693078126

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia. Kieruję moją praktykę do osób, które cierpią z powodu wewnętrznych konfliktów, zaburzeń nastroju, depresji, lęków, problemów w relacjach, trudności w rodzinie, rozterek egzystencjalnych, doświadczających kryzysów rozwojowych, problemów tożsamościowych, trudności w związkach i relacjach.

W swojej pracy kieruję się poszanowaniem indywidualności każdego człowieka. Wspieram w odnajdywaniu źródeł konfliktów i cierpienia, pomagam odkrywać wewnętrzne zasoby i potrzeby, aby móc odzyskać siłę i odpowiedzialność za własne życie. W swojej pracy kieruję się założeniem, że wzajemna szczera wymiana myśli, uczuć i wyobrażeń pomiędzy klientem i terapeutą buduje prawdziwy kontakt, który ma moc uzdrawiania.

Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe w pracy z ludźmi, które zdobywałam pracując w Klinice Psychiatrycznej i Leczenia Uzależnień w Dubiu oraz w Warszawskim
Centrum Pomocy Rodzinie. Swoje umiejętności terapeutyczne szkolę w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. Dodatkowo ukończyłam I stopień Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach, oraz studia podyplomowe z zakresu psychologii i interwencji kryzysowej, bajkoterapii oraz terapii małżeństw i par.